Monday, December 17, 2012

“Kam nevojë për seks së paku pesë herë në ditë”


Një nimfomane në SHBA u vetëvra pasi tha më përpara se jeta iu shkatërrua. Ajo kishte nevojë për orë të tëra seks në ditë. Ndërkohë në Gjermani u gjet e vdekur një nimfomane, që arrinte deri aty sa mbante burrat peng për të bërë seks me të.

Gjithçka brenda një jave.


Por a ekziston varësia pas seksit?

Bild intervistoi një të re nga Osnabryk në Gjermani.

Arabella T., një bukuroshe bionde, thotë se ka nevojë për së paku pesë herë në ditë seks. 26 vjeçarja punon si ndihmëse sociale.

“Të bëj seks për mua është si ushqimi, si uji, si gjumi. Pa të nuk ia dal dot”.

Ajo thotë se nisi gjithçka në moshën 16 vjeçare. “Kisha një shok dhe e bëra me të për herë të parë. Shoqet më thanë se të dhemb dhe nuk është gjë e mirë. Por mua më pëlqeu shumë. Gjithmonë e më shumë doja të bëja seks”.

I dashuri i saj e la pasi ajo i kërkonte që të bënin seks vazhdimisht.

Pas disa aferave, ajo vendosi që të hyjë në rrugën e pornos.

“Vetëm aty shihja mundësinë që të bëja seks sa të doja”.

Por edhe para kamerës nuk i pëlqente. I dukej si një punë. Kur kthehej në shtëpi donte sërish seks. “Vija sërish në orgazëm. Dje kam kaluar 15 të tilla”.

Prej disa javësh ajo ka zënë një të dashur, një 23 vjeçar, që duket se ia plotëson dëshirat seksuale. Ai është mashkulli i 100-të me të cilin ka shkuar.

“Kam ëndrra për të ardhmen. Dua një familje e fëmijë”.

Ajo shpreson se me kalimin e viteve kjo varësi do i zhduket.
(G. Tema)

No comments: