Thursday, January 10, 2013

Çmimet e vitit 2012 në faqen Stop Injorancës në Facebook


Gëzuar e suksese në jetë, të gjithë atyre që kanë qenë pjesë e kësaj faqeje!
Mundësitë që do t'iu japë ky vit, konkurofshin denjësisht me ambicjet tuaja! Stop Injorancës !

Emrat e mëposhtëm janë emrat e kandiduar për të gjitha çmimet dhe në shenjë respekti dhe mirënjohjeje, pavarësisht të gjithave, dëshirojmë ti kujtojmë e vlerësojmë pasi natyrisht ju keni qenë pjesa më vitale e faqes sonë.

Emrat do ti gjeni të renditur sipas kronologjisë së kandidimeve tuaja
Aurel Metaj Justice For-All Velard Sejdini Etnor Canaj Amarildo Pregapuca Edvin Arapi Eluar Gjika Tan Duraj Besim Gashi Genti Stefanllari Sait Saiti Beni Ben Shqip Erjona Rtg Lamia Crusade Blerta Vishka Argita Lleshi Era Kadare Motrat Stringa Biona Totri Yjet Jo Pjerina Kallajxhiu Julian Bendo Jonida Zerba Gita Klo Diana Saramonglla Menefregistja Indrit Vokshi Afërdita Denisa Merita Bajrami Fatjon Çeka Era Kadare Jonida Duka Enis Rama Liman Gashi Val Bona Amarildo Pregapuca Veron Bufi (Ronni S.) Erlin Tego Darvin Aristoteli Dashuria Stefa Valdete S. Albana dhe Luani Dorian Braja Roni Soprano Anisa Reiss Ben Beni Shqip Bledi Budo Andi Theloser Arbend Pojani Amarildo Pregapuca Beni Ben Shqip Eri Søn Gita Ina Mitre Aurel Metaj Lamia Crusade Fioralba Brahimaj Vala Ana Selmani Erina Pave Çoku Edvin Arapi Pranvera Prendi Gentiana Fetahi Justice for All Aurel Metaj Era Kadare Jonida Duka Gëzim Murajza Erina Pavle Çoku Gerd Brezftohti Amarildo Pregapuca Art Lushi Gent Stefanllari Gita Eluar Gjika Valbona Hoxha Merita Bajrami Godo Godo Varfi Mirsad Basha Etnor Canaj Berti Jam Arbend Pojani Eri Son Erlin Tego Jola Aint Godo Godo Varfi Berti Jam Justice For-All Artur Metaj Hergert Koroveshi Ardit Lushi Shpëtim Jenisheri Ben Gruda Ina Mitre Kledja Kle Ami Saliu Mariola Saliu AV Qyrana Valbona Hoxha Ela Popa Jola Ain't Eralda Kasemi Lamia Crusade Anisa Reiss Albana Kocia Kati Atem Biona Totri Jonida Zerba Irsida Mehmeti Jo Yjet Erina Pavle Çoku Emma Marina Sonja Durres Aurel Metaj Divine Mind Eluar Gjika Fatjon Dashi Luan Dashi Beni Shqip Jovan Tupe Sait Saiti Godo Varfi Mario Nebiaj Robert Rowland Vjehrra e Rajoles Bulja Tiron Arbend Pojani Adriana Ibro Jonida Duka Anisa Reiss Gerd Brezaftohti Aurel Metaj Gerd Brezftohti Amarildo Pregapuca Anisa Matka Justice For-All Etnor Canaj Lamia Crusade Valbona Hoxha Arbend Pojani Eluar Gjika Genti Stefanllari Anisa Reiss Lamia Crusade Era Kadare Godo Varfi Lamia Crusade Jola Ain't Etnor Canaj Justice For-All Prince of Persia Eri Son Erlin Tego Mario Nebijaj Altin Celo Amarildo Pregapuca Indrit Bufi Veron Bufi Enea Doksani Gerd Brezftohti Nafis Gjika Ina MItre Nardi Gj Indrit Vokshi Dea Kastrati Godo Godo Varfi Velard Sejdini Darvin Aristoteli Ing Erlir Fero Altin Plasa Hergert Koroveshi Gerd Brezftohti Justice For-All Jola Aint Argjend Bozhibozhuku Prince of Persia Val Bona Edi Bezhani Arbend Pojani Myrto Tafilaj Rubin Domi Vali Ana Selmani Aldo Hima Beni Ben Shqip Afërdita Denisa Valbona Hoxha Bledi Budo Rubin Domi Indrit Bufi Velard Sejdini Jo Yjet Ilda Di San Simone Ardit Lushi Aurel Metaj Erlir Fero Chrial Perez Beni Ben Shqip Altin Plasa Anisa Matka Ariel Doda Jovan Tupe Dashi Bross Indrit Bufi Enea Doksani Anisa Reiss Ilda San Simone Hergert Koroveshi Godo Varfi Velard Sejdini Amarildo Pregapuca Ina Mitre Altin Plasa Vala Selmani Albana Koçia Mirsad Basha Chrial Perez Valbona Hoxha Berti Jam Irena Haskaj Val Bona Blerta Vishka Borana Bora Arbend Pojani Chrial Perez Godo Varfi Erlin Tego Blerta Vishka Eri Son Jovan Tupe Luan Dashi Rai Ol Ben Gruda Vala Ana Selmani Klo Diana Arber Velaj Anisa Matka Kledja Kle Blerta Vishka Ilda Di San Simone Shpëtim Jenisheri Myrto Tafilaj Godo Varfi Ben Gruda Jovan Tupe Fatjon Dashi Anisa Matka Velard Sejdini Argjend Bozhibozhuku Anisa Reiss Luan Dashi Enea Doksani Arbër Velaj Ariel Doda Shpëtim Jenisheri Eri Son Amarildo Pregapuca Albana Kocia Afërdita Denisa Eluar Gjika Bledi Budo Edvin Arapi Divide Mind Amarildo Pregapuca Jo Yjet Pranvera Prendi Argita Ina Mitre Motrat Stringa Chrial Perez Kledia Kle Blerta Vishka Lami Crusade Ela Popa Dorian Brahja Vali Ana Selmani Era Kadare Lamia Crusade Kledja Kle Etnor Canaj A. Metaj Altin Plasa Justice For-All Andi Theloser Celi Rustemi A. Metaj Etnor Canaj Sait Saiti Justice For-All Amarildo Pregapuca Gerd Brezftohti Irsida Mehmeti Genti Stefanllari Indrit Vokshi Erina Pavle Çoku Bulja Tiron Mario Nebijaj Arbend Pojani Beni Ben Shqip.

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.573128892714122.150999.220909724602709&type=3

No comments: